לוריאל קונצרן הקוסמטיקה מס' 1 בעולם, העולמי מוביל ונוכח ב-140 מדינות. על ידי יישום יוזמות לעידוד גיוון תרבותי, בחברות בהן מתגוררים ועובדים חברי הצוותים שלנו, מתאפשר לנו להיות יותר כוללניים בכל העולם.

מגדר

צרפת: לוריאל משתפת פעולה עם ארגון Capital Filles כדי ליצור השפעה חברתית וכלכלית חיובית בקרב נערות צעירות באמצעות מנטורינג. עובדות של לוריאל, שהתנדבו למטרה זו, חונכות תלמידות תיכון ונותנות להן ייעוץ, הדרכה והכוונה לקריירה ומשמשות מודל לחיקוי. הודו: משנת 2017, התוכנית Little Steps של לוריאל הודו מעניקה תמיכה לעובדות בהיריון או המתכננות להרחיב את המשפחה. בשיתוף פעולה עם United HealthCare CareNine, התמיכה המותאמת אישית, כוללת התייעצות עם קואצ'ר/ית, רופא/ת נשים, דיאטנית, מאמן/ת כושר, ועוד. 

מוגבלות

פקיסטן: תוכנית Naya Aghaaz של לוריאל פקיסטן מעניקה לנשים עם מוגבלויות מרקע סוציואקונומי נמוך, הכשרה במיומנויות תעסוקתיות בתחום טיפוח היופי. באמצעות תוכנית הכשרה זו, נשים נכנסות לשוק התעסוקה ומצליחות לנהל חיים עצמאיים יותר. 

בריטניה: היוזמה של לוריאל בריטניה ואירלנד BeatTheStigma# מעלה את המודעות לבריאות הנפש כדי לבלום את הרתיעה ואת הפחד לדבר על הנושאים האלה. על מנת להסיר את הסטיגמה, הוקם צוות חשיבה לנושא בריאות הנפש Mental Health Think Tank, פותחו סדנאות מיינדפולנס {מודעות קשובה}, והוכשרו עובדים למתן עזרה ראשונה בבריאות הנפש.

רקע מגדרי / סוציו אקונומי ורב-תרבותי

פורטוגל: לוריאל פורטוגל בשותפות עם הקרן Girl Move Foundation מעניקה חודש של הכשרה מעשית לנשים צעירות ממוזמביק במטרה לסייע בפיתוח כישורי המנהיגות והיזמות העסקית שלהן. התוכנית מאפשרת לחונכים ולצוותים לפתח כישורים ומיומנויות של גיוון והכלה.

רקע חברתי, כלכלי ורב-תרבותי

ברזיל: לוריאל תומכת בפיתוחם של סטארט-אפים חברתיים באמצעות תוכניות הדרכה מעשיות: קבוצה מגוונת של מתנדבים עובדי לוריאל עובדת לצד יזמים חברתיים, במטרה לסייע להם לפתח מודלים עסקיים ותוכניות עסקיות אסטרטגיות.גרמניה: הפרויקט של לוריאל גרמניה INTERNgration משלב פליטים צעירים בכוח העבודה באמצעות הכשרה מעשית בלוריאל במשך 6 חודשים. הפרויקט הוא פרי שיתוף פעולה בין רשויות הממשלה לבין חברות וארגונים נוספים שעובדים עם פליטים בגרמניה. מאז תחילת הפרויקט בשנת 2017, שולבו 10 פליטים בצוות של לוריאל גרמניה. 

להטב"א

ארה"ב: לוריאל מעודדת מעורבות עובדים, במטרה לתרום לתוצאות העסקיות ולתמוך בקהילות מודרות. קבוצת העובדים הלהט"בים בלוריאל, OUT@L’Oréal, הושקה בשנת 2017. מאמצים אלה העניקו ללוריאל את התואר "מקום העבודה הטוב ביותר עבור עובדים המשתייכים לקהילה הגאה" וגרמו לה לקבל 100 במדד השוויוניות בתאגידים של ארגון Human Rights Campaign.

 

מקסיקו: לוריאל מקסיקו יוצרת מרחב בטוח וסביבת עבודה מוגנת עבור אוכלוסיית הלהטב"א עם פרויקט FREE TO BE. עד כה, נוצרה קבוצת עובדים המשתייכים לקהילת הלהטב"א, אשר צורפו להתאגדות עסקית להכללת עובדים להט"ביים ובנוסף, השתתפו במצעד הגאווה.