לוריאל קונצרן הקוסמטיקה מס' 1 בעולם, העולמי מוביל ונוכח ב-140 מדינות. על ידי יישום יוזמות לעידוד גיוון תרבותי, בחברות בהן מתגוררים ועובדים חברי הצוותים שלנו, מתאפשר לנו להיות יותר כוללניים בכל העולם.

מגדר

פרוטוגל: לוריאל פורטוגל התחילה שותפות עם Girl Move, עמותה עם שני יעדי מפתח: העצמת בנות במוזמביק ואימון המעסיקים שלנו כחונכים.

צרפת: לוריאל פריז הינו שותף ונותן חסות לפורום Elle Active מאז 2015. פורום המאורגן על ידי עמותת המגזין Elle המכוון להעצמת נשים במקומות עבודה וליצור איזון חיים פרטיים/ עבודה בריאים יותר. הוא מתקיים מדי שנה בפריז, ליאון ובורדו.

מוגבלות

סין: לוריאל סין והרשת הסינית הקימעונאית המובילה במסחר אלקטרוני JD.com, הקימו ביחד את "Inclusive Beauty" , תוכנית הכשרה שנועדה לצייד אנשים עם מוגבלויות בכישורים הנדרשים לתפקידים בקימעונאות מקוונת.

הודו: לוריאל הודו השיקה את R.I.D.E (יוזמת גיוס לקבלת מוגבלים), העוסקת בביקורות נגישות וסדנאות מודעות, העוזרים לחברה לקבל למחלקת חשבונות, משאבי אנוש ומבצעים, עובדים חדשים עם מוגבליות.

קישור יוטיוב

ברזיל: לוריאל ברזיל מתמקדת בהקלת הגישה והגלישה הדיגיטלית לכולם, בעיקר עבור אנשים עם מוגבלויות. היוזמה התחילה ב-2015 עם Voz da Beleza, הפורטל לצרכן נגיש ב-100%. https://www.vozdabeleza.com.br

בקרו באתר

רקע אתני וחברתי

הולנד: לוריאל הולנד שותפה עם ECHO בתוכנית החונכות Everybody Has Talent, שמביא ביחד סטודנטים מתרבויות שונות ועובדי לוריאל (http://echo-net.nl). התוכנית עוצבה כדי ליצור מודעות, לספק הדרכה ולהרחיב את האופק המקצועי.

פקיסטן לוריאל פקיסטאן התחברה ל-iCARE כדי להכשיר 10 מבוגרים צעירים מקהילות פגיעות עבור הזדמנויות עבודה במספרות.

ארצות הברית: לוריאל ארצות הברית חברה ב-CEO Action for Diversity & Inclusion™, קואליציה צומחת של 250 מנכל"ים המתחייבים לקדם גיוון והכללה בתוך הארגונים שלהם.