1/ארגונים איתם אנחנו עובדים

EDGEE

EDGEE(דיבידנדים כלכליים לשוויון מגדרי) פיתח את שיטת הערכה המובילה בעולם יחד עם סטנדרטים לאישור עסקי עבור שוויון מגדרי. תהליך ההסמכה של EDGE מתוכנן כדי לעזור לארגונים ליצור מקום עבודה אופטימי עבור נשים וגברים ולסייע להם להינות מכל יתרונות וההטבות של שוויון מגדרי. שיטת ה-EDGE מכילה 5 תחומים עיקריים: תשלום שווה עבור עבודה מקבילה, גיוס וקידום, אימון וחונכות בפיתוח מנהיגות, שעות עבודה גמישות ותרבות חברתית.

 

שותפות עם לוריאל:

לוריאל נמצאת בין החברות המייסדות של קרן Arborus, הארגון המוביל את ביקורות ה-GEEIS. עבור לוריאל, המטרה הינה להבטיח שהשוויון בין גברים לנשים מושג בשיטות התואמות למדיניות משאבי אנוש של הקבוצה. כרגע, 23 חברות בת של לוריאל, וקונצרן החברה מוסמכים GEEIS.

 

GEEIS

מבחן השוואה שנקבע על ידי קבוצה של חברות אירופאיות ובינלאומיות. המטרה היא לאשר ולהפיץ את הדרכים היעילות ביותר לשפר, לנהל ולקדם שוויון בין המינים. תווית GEEIS מתוכננת עבור חברות המחפשות להתחייב למטרה זאת, והופכות אותה לחלק אינטגרלי מאסטרטגיית משאבי אנוש שלהם, כמו כן, עבור חברות המחפשות לרשום ולאשר את היוזמות שלהן על ידי ארגון עצמאי. נוסדה באירופה ב-2010, תווית ה-GEEIS הושקה בכל העולם ב-2016.

 

שותפות עם לוריאל:

לוריאל נמצאת בין החברות המייסדות של קרן Arborus, הארגון המוביל את ביקורות ה-GEEIS. עבור לוריאל, המטרה הינה להבטיח שהשוויון בין גברים לנשים מושג בשיטות התואמות למדיניות משאבי אנוש של הקבוצה. כרגע, 23 חברות בת של לוריאל, וקונצרן החברה מוסמכים GEEIS.

 

Equileap

נוסדה כדי להאיץ את שוויון המינים במקום עבודה, זאת, על ידי מינוף השקעות, מענקים וידע. דירוג שוויון בין המינים העולמי של הארגון מבצע הערכה עבור 3048 חברות גלובליות עם היוון שוק של יותר מ-2 מיליארד דולר ב-23 מדינות. הדירוגים מבוססים על טבלת הערכה של 19קריטריונים כולל שכר, הזדמנויות הנהגה, מאזן חיים/עבודה וחופשת לידה בתשלום.

 

שותפות עם לוריאל:

Equileap דירגה את לוריאל כחברה מספר אחת לשוויון מגדרי ב-2017.

 

ILO

ILOנוסדה ב-1919 וכיום היא הסוכנות היחידה באומות המאוחדות, המאחדת ממשלות, מעסיקים ונציגי עובדים ב- 187מדינות החברות באו"ם. הסוכנות מעודדת דיאלוג בין הצדדים והוא קובע סטנדרטים של עבודה ומפתח מדיניות ותוכניות כדי לקדם תנאי העסקה ועבודה ראויים לכל הגברים והנשים.

 

שותפות עם לוריאל:

החברה פעילה ב-ILO מאז 2010, לוריאל הייתה אחת מהחברות הראשונות לחתום על אמנת עסקים עולמיים ורשת מוגבלויות ב-2015. הרשת העולמית של חברות בינלאומיות, ארגוני מעסיקים לאומיים, ארגונים עסקיים וארגונים של אנשים מוגבלים (DPO) עובדים ביחד כדי לקדם הכללת מוגבלים במקום העבודה.

 

ENAR

ENARהיא רשת אירופאית המצדדת בשוויון בין הגזעים ומקלה על שיתוף פעולה בין עמותות נגד אפליה לאורך היבשת. זהו ארגון יחיד במינו באירופה, ENAR שנוסד לראשונה ב- 1998על ידי פעילי שטח שהצטרפו לכוחות לשידול מחוקקים מהאיחוד האירופי לקבל צעדים מכריעים לשוויון בין גזעים במדינות החברות באיחוד.

 

שותפות עם לוריאל:

לוריאל תומכת ב-ENAR על ידי שיתוף באירועים והרצאות המתוכננים לחקור את העבודה המעשית הטובה ביותר להגברת גיוון תרבותי ואתני במקום עבודה.

 

DISABILITY HUB EUROPE

Disability Hub Europe לצמיחה בת קיימא וחידוש חברתי הינה יוזמה חדשה בהנהגת הקרן הספרדית ONCE המקבלת מימון באופן חלקי על ידי הקרן החברתית של האיחוד האירופי. להרצה בין 2017 ל-2020 הפרויקט מתוכנן להשפיע ברמה בינלאומית חוצה גבולות.

 

שותפות עם לוריאל:

לוריאל הינה אחד מהשותפים המייסדים של Disability Hub Europe וחולקת את חברותה עם חברות בינלאומיות הנחשבות לארגוני מדד עבור ענייני מוגבלות ובר קיימא.

 

EVE

EVE הוא סמינר על העצמה נשית שנוסד על ידי Danone. הסמינר מתוכנן כדי לאפשר לנשים להוביל שינויים בחברות שלהם דרך כישורי מנהיגות המעניקים השראה ומוטיבציה.

 

שותפות עם לוריאל:

לוריאל משתתפת מרכזית בסמינרים של EVE מאז 2010. סניף של EVE נוסד באסיה וסניף באפריקה הושק בדצמבר 2017.

 

עקרונות העצמת נשים

שיתוף בין נשות האו"ם ו-Global Compact, מהאו"ם, הם מערכת של עקרונות כדי שעסקים יציעו הדרכה על אופן העצמת נשים במקום העבודה ובקהילה שלהן.

ש

ותפות עם לוריאל:

ב-2014, ז'אן פול אגון, מנכ"ל קונצרן לוריאל, חתם על עקרונות אלה, תוך אישור על התחייבותו האתית החזקה בנוגע לזכויות האדם, גיוון, אחריות חברתית ובמיוחד שוויון הזדמנויות.

 

 

2/ ארגונים וקהילות בהם אנו תומכים

בכל העולם, לוריאל תומכת בארגונים המעודדים סביבות מגוונות וכוללות. מתוכניות חונכות המעניקות חסות לנשים מרקע של מצוקה ועד למימון עמותות סיוע למיעוטים אתניים, בחרנו שותפים המאפשרים לנו למלא אחרי חובותינו כאזרחים אחראים בחברה. אנחנו גם מסייעים בתמיכה בקהילות מקומיות על ידי סיוע בהתפתחות כלכלית, במיוחד לנשים בקהילות אלה. במאמץ לקדם שגשוג בר קיימא, לוריאל משיגה סחר הוגן יותר, חומרי גלם ממקור סולידרי המיוצרים על ידי חברות וחוואים מקומים להם מובטח שכר הוגן.

ארגונים מובילים לסיוע לאנשים כקבוצה עם נוכחות גלובלית, אנו מרגישים מחויבים להצטרף, וכשזה מתאפשר, לתפוס עמדת מנהיגות בארגונים וסוכנויות הפועלים להכללה והגינות.

המותגים שלנו

Kiehl תומך "באוטיזם מדבר", שותפות כדי לקדם תמיכה בטיפול באוטיזם בכל העולם.

Garnier תומכת ב-UNICEF, בסיוע לילדים במצבי חירום.

Urban Decay תומכת בפדרציה השוויצרית לחרשים- דרך תוכנית אימון יועצות יופי כבדות שמיעה לתפקידים בתוך חנויות יחד עם לוריאל שוויץ.

Maybelline ניו יורק תומכת בקונסורבן, הארגון הלאומי של ונצואלה לזכויות אנשים חרשים, דרך סדרה של מדריכים בשפת הסימנים לקמפיין "הרם את העניינים שלך".

חברות הבת שלנו

לוריאל ארצות הברית תומכת בקמפיין לזכויות אדם- בקידום מדיניות של מקומות ופעולות במקומות עבודה רלוונטים לעובדים מהקהילה הלהט"בית. מדד השוויון החברתי של HRC העניק ללוריאל את הדירוג הגבוה של 100% ודירג את החברה בין "המקומות הטובים ביותר לעבוד בהם לשוויון בין חברים להט"בים."

לוריאל מקסיקו תומכת ב-Juntos- ע"י קבלה של יותר אנשים מוגבלים לצוותים שלנו.

לוריאל ברזיל תומכת ב-Dream Learn Work- קידום Inspirando Sonhos, תוכנית המאפשרת לסטודנטים מרקע קשה לגלות את העולם העסקי באמצעות חונכות מטעם חברי צוותי לוריאל.

לוריאל פורטוגל תומכת ב-Salvador Association- עוזרת ליצור סביבה נוחה יותר עבור עובדים מוגבלים.

לוריאל צרפת תומכת ב-ARPEJH- עוזרת לצעירים עם מוגבלויות לעבור בהצלחה את המעבר מלימודים לחיים מקצועיים, עם סדנאות קבועות וסמינרים במטה של לוריאל.

לוריאל קניה תומכת בעמותת הלבקנים מקניה (ASK)- מעצימה כלכלית וחברתית של אנשים הסובלים מלבקנות. חברי צוות לוריאל מזרח אפריקה חונכים קבוצה של תלמידי תיכון ואוניברסיטה.

לוריאל רוסיה תומכת ב-Perspektiva- מקדמת עצמאות גדולה יותר ואיכות משופרת של החיים עבור אנשים עם מוגבלויות.

לוריאל צ'ילה תומכת ב- Prohumana- מסייעת בהפצת הגיוון בגיוס דרך סדנאות ופגישות.