אנשים חשובים בלוריאל

     • נשים בתפקידים בכירים

מזה זמן שקונצרן לוריאל מוביל שוויון מגדרי. בכל העולם, נכון לשנת 2018, נשים היוו 69% מכוח העבודה שלנו, 47% מחברי ועדת הניהול שלנו, 31% מחברי הועד המנהל הבכיר שלנו ו-54% מתפקידי המפתח שלנו. אנחנו מאושרים מטעם EDGE (דיבידנדים כלכליים לשוויון מגדרי) ו-GEEIS (תקן אירופאי ובינלאומי לשוויון מגדרי) ב-29 מדינות. שני ארגונים עצמאיים אלה, מנהלים ביקורות מעמיקות ואנחנו גאים לעמוד בסטנדרטים של האיכות שלהם. Equileap, ארגון ללא כוונת רווח הממפעיל דטהבייס עולמי ראשון מסוגו המדרג את השיוויון המגדרי ב-3,000 חברות ציבוריות, דירג את לוריאל כחברה המובילה באיזון מגדרי באירופה בשנת 2018. בין שאר אותות ההצטיינות, העניק האו"ם  ללוריאל את פרס המנהיגות מטעם המנכ"ל לשוויון מגדרי. הקבוצה גם נכללת במדד השוויון המגדרי של בלומברג לשנת 2018, המתבסס על חברות בעלות מחויבות חזקה לשוויון מגדרי.

     • מקבלים אנשים מכל תרבות ורקע

כחברה גלובלית, לוריאל היא במהותה רב תרבותית. מכיוון שאנחנו מספקים מוצרי טיפוח לאנשים מרקע שונה ומכל יבשת, הגיוון בתוך החברה שלנו הוא הוגן. העיצוב והשיווק של מוצר עבור השוק הבינלאומי, מצליח יותר כאשר חברי הצוות בעצמם מגיעים מקבוצות אתניות וחברתיות מטווח רחב. מחקרים גם הוכיחו שככל שהצוות מגוון יותר, ההחלטות שהוא מקבל יעילות יותר: ככל שיש נקודות מבט מגוונות יותר, גדולים הסיכויים להצלחה. אנו רואים את ההוכחות לכך מדי יום. לוריאל הייתה חברה מייסדת באמנת הגיוון בצרפת ב-2004. מאז, חתמנו ועזרנו ליצור אמנות דומות ב-15 מדינות. Thomson Reuters הכיר בנו ב-2018 כאחת מה-20 חברות הטובות בעולם עבור גיוון והכללה מרשימה של מעל ל-5000 חברות.

     • מעניקים הזדמנות לאנשים מוגבלים

אנשים עם מוגבלויות מביאים חוויות ורעיונות ייחודיים לשולחן. כמו כל סוג של שוני, סוגים שונים של יכולות ונקודות מבט משפרים את המשימה שלנו. לוריאל מעריכה אנשים על התכונות האישיות שלהם, כישוריהם ותרומותיהם. בסוף 2018, לוריאל העסיקה 1177 אנשים מוגבלים. זה עדיין לא מספיק ואנו שואפים להגיע למספרים גדולים יותר של אנשים עם מוגבלויות שונות. אם זוכרים ש-71% מהמוגבלויות הן לא גלויות, ההחברות מאמצות בכל העולם תכניות מודעות כדי לוודא שמקומות העבודה שלנו זמינים עבור אנשים עם מוגבלויות ומותאמים לצרכים שלהם. אנו מקווים שמאמצים אלה יעודד אותם לחפש תפקידים בינינו ולהישאר איתנו.