המחקר הוא חלק מה-DNA של לוריאל

מאז ומתמיד לוריאל משקיעה השקעות גדולות במחקר ומעמידה את החדשנות הקוסמטית בלב מודל הצמיחה שלה. עם למעלה מ-130 מולקולות שפותחו במהלך 40 השנים האחרונות, לוריאל מגלה יכולת יוצאת דופן לרשום פטנטים על מרכיבים פעילים עיקריים, הרבה לפני המתחרים. לוריאל ארגנה את חטיבת המחקר והחדשנות שלה סביב שש פלטפורמות אזוריות (אירופה, ארה"ב, יפן, סין, ברזיל והודו). בכל אזור מרכזי בעולם, 6 מרכזים אלו משלבים את פעילויות המחקר, את מומחיות הפיתוח ועקרונות השוק. המשימה היא גם להבין את ההרגלים, הצרכים ואת הקריטריונים להעדפות של האוכלוסיות המקומיות בכל הקשור ליופי. הודות לאינטראקציה בין המחקר והשיווק, לוריאל יכולה להציע מוצרים קוסמטיים המותאמים לסוגי עור שונים, לסוגי שיער שונים ולתרבויות השונות. 
ראה מפת המיקומים של מרכזי המחקר והחדשנות העולמיים

 

פורטפוליו מותגים עשיר ורבגוני

לוריאל ניחנה בפורטפוליו עשיר וייחודי של מותגים בינלאומיים, בעולם שמכסה את כל תחומי הקוסמטיקה: טיפוח השיער, צביעת שיער, טיפוח העור, איפור ובישום. מותגים אלה, משלימים האחד את השני, מנוהלים בתוך הקבוצה לפי חטיבות, כשלכל חטיבה מומחיות בערוץ ההפצה שלה. מבנה זה הוא אחד מנקודות החוזק העיקריות של לוריאל והוא מאפשר לענות על הציפיות של כל צרכן/ית בהתאם להרגלים ולסגנון החיים שלו/ה, אך גם להתאים לתנאי ההפצה המקומיים, בכל מקום בעולם. 
ראה את כל המותגים (קישור לעמוד על המותגים)

 

ייצור משולב

לוריאל איחדה את מתקני הייצור שלה. 41 המפעלים שלה, הממוקמים בכל העולם, מייצרים קרוב ל- 90% מיחידות המוצרים הקוסמטיים הנמכרים. 

הבטחה לאיכות מאפשרת להפחית את הסיכונים ולייעל את הכלים התעשייתיים. חטיבת התפעול, מנווטת את הייצור הכלל-עולמי ואת הפצת המוצר. היא מאחדת 7 קווי פעילות – רכש, אריזה, ייצור, בקרת איכות, לוגיסטיקה, סביבה, גהות ובטיחות – ומפקחת על כל שרשרת הייצור, מקניית חומרי הגלם ועד שילוּח המוצר.

כדי להיות קשובים יותר ולהתאים לספציפקציות של השווקים המקומיים, הכלי התעשייתי פרוש על חמישה אזורים גיאוגרפיים מרכזיים. קרבה זו מפחיתה את המרחק שמפריד את הצרכנים מהמפעלים ומבטיח להם נגישות למוצרים במחיר הטוב ביותר האפשרי. לוריאל מבססת את ההצלחה התעשייתית שלה גם על הקריטריונים הקפדניים שלה לבחירת הספקים עימם היא בונה שותפויות ומיזמים משותפים ארוכי-טווח למען החדשנות. 

ראה מפת המפעלים של לוריאל בעולם