התגייסות בינלאומית רבת-רושם למען יום האזרחות הטובה 2016 Citizen Day בלוריאל

למעלה מ-28,000 עובדים התגייסו כדי לעזור לשנות את חייהם של יותר מ-150,000 בני אדם! 

יום האזרחות הטובה 2016 הוכיח פעם נוספת שיחד אנחנו יכולים להפוך את העולם ליפה יותר.

"זו השנה השביעית ברציפות שכל עובד ועובדת בלוריאל מקבלים את ההזדמנות למלא תפקיד פעיל בתוכנית המעורבות האזרחית של קבוצת לוריאל. יחדיו, יש לנו השפעה חיובית על העולם סביבנו," ז'אן-פול אגון, העומד מאחורי היוזמה הזו, אמר.

למעלה מ-500 עמותות ב-70 מדינות נהנות מהנדיבות ומההתלהבות של עובדי לוריאל באירוע החשוב והמיוחד הזה. מספר שיא של 28,000 מתנדבים לקחו חלק ביום הזה ברחבי העולם, הוכחה שיוזמת המחויבות לקהילה שלנו עולה ומתחזקת מידי שנה!

מחויבות זו עוזרת לשנות את חיי היומיום של יותר מ-150,000 בני אדם באמצעות עמותות מקומיות אשר פועלות בחמישה תחומים העומדים בראש סדר העדיפות שלנו: העסקה משלבת Engaging for Integration, נכויות ולקויות Disability, סביבה Environment, נקיטת פעולות למען העסקה Acting for Employment, שיתוף בכל גיל Sharing at All Ages.          

משובים ממספר ימי אזרחות טובה מיוחדים ובלתי נשכחים ברחבי העולם

קרוב ל-1,600 עובדים בסין סייעו לילדים של עובדים זרים. בפרו, מתנדבים עבדו לצד תושבים בשיקום וחידוש רובע עני ומופלה בלימה. בהונג קונג, 320 ק"ג פסולת נאספו מחופים מקומיים במסגרת יוזמה לניקוי מאסיבי של חופי הים. בלבנון, עובדים יצרו ידנית לבני טרקוטה עפ"י המסורת הלבנונית כדי לבנות חווה חינוכית 100% ידידותית לסביבה. בטאיוואן, 148 קשישים עברו יום מיוחד שכלל סדנאות לחיים מיטביים ופעילויות מהנות שאורגן ע"י העובדים של חברת הבת. בדומה לימי היופי Beauty Days המתקיימים במספר מדינות, בלגיה, המדינות הבלטיות ורוסיה, פתחו פעם נוספת את אקדמית לוריאל עבור אנשים/נשים החיים/חיות בתנאים קשים, ששמחו לעבור את החוויה המיוחדת הזו, חוויה אשר סייעה להם/ן לשקם את הביטחון העצמי שלהם/ן.       

שיתוף במחויבות

יותר מ-7,000 תמונות אשר הועלו לאפליקציה L’Oréal Citizen Day ולמדיה החברתית (האשטאג #citizenday ו-#weareloreal) מעידות על היופי והעוצמה של המחויבות הקולקטיבית הזו, על הגאווה אותה חשו העובדים ששיתפו את החברים והעוקבים שלהם, גאווה על כך שליום אחד, הם החזירו את החיוך לפניהם של אנשים ונשים ושינו את חיי היומיום של אלפי בני אדם ראויים.

השפעה לטווח ארוך

הרצון לעשות יותר הניע מספר מדינות לקרוא לעובדים להיות מעורבים במשך כל ימות השנה, כך שלמעשים שלהם תהיה השפעה ממושכת. בצרפת, עובדים יכולים לענות לקריאה לעבודת התנדבות לאורך כל השנה בפלטפורמה הניסיונית www.citizentime.fr. במקסיקו, פורום של ארגונים שותפים ליום האזרחות הטובה התקיים לאחרונה כדי לאפשר לעובדים להמשיך להביא לשינוי, בין אם באמצעות תרומות או באמצעות תוכניות של קניות בהוזלה{דרך מועדון צרכנות} affinity purchasing schemes. בפיליפינים, העובדים קיבלו הצעה לעבוד חצי יום בחודש, דהיינו ששה ימים בשנה, עם עמותות השותפות ליום האזרחות הטובה.

ההשפעה של יום האזרחות הטובה עולה מידי שנה הודות לכל אחד ואחת מעובדי לוריאל.

אנו מרגישים טוב כשאנחנו עושים טוב!