KÉRASTASE PARIS מעניק לך את השליטה בשיער...

תני לשיער שלך לרקוד

KÉRASTASE PARIS מעניק לך את השליטה בשיער עם סדרת DISCIPLINE

חזון חדש בטיפוח השיער הודות לטכנולוגיה מתקדמת, המבוססת על פרו-קרטין בריכוז גבוה, המשליטה משמעת בשיער תוך שמירה על התנועה הטבעית שלו וללא כל התערבות כימית.

סדרת מוצרים לשימוש ביתי ולשימוש במספרה - התוצאה - שיער מבריק, חזק, רך עם תנועה קצבית יפהפיה.

האובססיה של נשים – שיער! נשים בכל העולם ומכל מוצא, חולמות על יכולת שליטה בשיער דרך עיצובו, בין אם יש להן תלתלים פתוחים, תלתלים סגורים, שיער גלי או שיער ישר. הן רוצות להשליט משמעת בשיערן, עם תנועה קלה, חופשית וטבעית.

כדי להשיג תוצאות אלה, הן מוכנות לנסות כל דבר, פשוטו כמשמעו. כיום, קיימים אינספור מוצרים, תהליכים וטיפולים כימיים – המיועדים לשימוש בבית או לשימוש המותאם אישית במספרה.

למרות זאת, המוצרים והתהליכים האלה, לעיתים קרובות לא עושים את כל מה שהם מבטיחים. תוצאות מאכזבות, שימוש מסובך... הנשים לא תמיד מוצאות את הפיתרון שהן מחפשות: שיער מושלם, גולש, ובתנועה חופשית.

קרסטס עונה על הצרכים והרצונות של הנשים אחרי מחקר של 7 שנים שבדק את כל הפרמטרים של שיער "מושלם", הצליחה קרסטס להבין את תנועת השיער המושלמת ויצרה לנשים פתרון חסר תקדים, DISCIPLINE, הלוקח את השיער לשיאים חדשים ויפהפיים ויוצר חזון חדש לחלוטין.  דיספלין - סדרה מתוחכמת, המבוססת על טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת המבוססת על פרו-קרטין בריכוז הגבוה מכל מוצרי קרסטס ומיועדת "לנהל" את השיער הסורר ובו בזמן להחזיר לו את ההרמוניה והיופי שבתנועה מושלמת.

חטיבת המחקר של לוריאל, השתמשה במחקרה,  במכונת MOVE HAIR, מכונה בעלת טכנולוגיה חדשנית ומתקדמת, שיכולה לנתח אלפי פרמטרים של תנועה ולחקור את השיער לא רק באופן דו מימדי, אלא עם מימד משלים של תנועה. היא הבחינה שעם דיספלין, השיער נע באופן עצמאי לחלוטין, תנועה גלית הלוך ושוב, בדפוס קבוע ורצוף והוא נראה מלא חיים ואנרגטי.

 

אז מה בעצם גורם לשיער להיות לא ממושמע?

מעל ומעבר לאופי השיער, שלעיתים הופך אותו לא מתאים לכל צורה של משמעת, הוא נתון בקביעות לכל מיני גורמים תוקפניים כמו צביעת שיער, גוונים וטיפולים כימיים. אך הם לא הסיבה היחידה לשיער חסר שליטה. גם החום הגבוה של מכשירי עיצוב כמו מחליקים, שמפואים עם פורמולה לא נכונה, הברשה לא מספיק עדינה, כולם בסופו של דבר מעוותים את צורתו של סיב השערה, וההשפעות המזיקות של השמש, זיהום אוויר ועוד.

 

הפתרון של DISCIPLINE  - פורמולה המובילה את הריקוד

ההבטחה של דיספלין, להשליט משמעת בשיער, זו הבטחה לשינוי מהפכני. דספלין מקיימת את ההבטחה הודות לפעולה המשולבת של מורפו-קרטין, תרכובת חדשה ויוצאת דופן של מרכיבים פעילים משפרי מבנה, המחזקים את סיב השערה ומשליטים משמעת בשיער וריסרץ' סרמיד, סרמיד ביו-מימטי בלעדי.

 דיספלין, בדומה, ללהקת בלט, המבינה כי אין כוריאוגרפיה מושלמת ללא משמעת עצמית, מסייעת להשליט משמעת בסיבי השיער ב-2 רמות שונות: בעומק הסיבים למבנה חזק ויציב ובשכבה החיצונית לגימור מושלם. כדי להגיע לביצועים טובים, היא חייבת לעבוד כגוף אחד ולכן ה-5 מרכיבים מרכזיים של המורפו-קרטין, נבחרו בקפידה ע"י חטיבת המחקר של לוריאל, בשל ההשפעה המועילה שלהם על מבנה השיער ופועלים כגוף אחד, המעניק פתרון חדש:

 • 3 חומצות אמינו - חומצה גלוטמית, סרין וארגיני, כדי למלא מחדש אזורים הסובלים ממחסור  בשכבות העמוקות. החומצות טעונות במטען חיובי, הן נצמדות לאזורים הטעונים במטען שלילי, המאפיינים שיער פגום, חלש, או הסובל ממחסור בחומר. באופן זה, האזור הפגום מתמלא מחדש ומשתקם באופן מושלם.
 • נגזרת של חלבון חיטה אחד - החלבון מחזק ומייעל את פעולת ההחלקה, הוא נבחר בשל שפע חומצות האמינו שלו, המצויות באופן טבעי בשיער. החלבון עבר שינוי קל ועם הפיכתו לקטיוני הוא מקבל מטען חיובי ובעל זיקה גבוהה יותר לאזורים הפגועים ביותר בשיער. בעזרת החלבון השיער הופך חלק יותר, גמיש יותר ואחיד יותר.
 • פולימרים המשנים את השכבה החיצונית כדי להחליק את החספוס של מעטפת השיער - מכילים כל מה שדרוש כדי למלא תפקיד מרכזי. הם בעלי מבנה ייעודי עם מטען חיובי גבוה, המתלכדים בקלות ונצמדים לשכבה החיצונית של השיער, כדי להשליט משמעת בשיער. מהשורשים ועד לקצוות, הם יוצרים שכבה מבריקה, המשנה את השיער ומעניקה לו מראה אחיד יותר וחלק יותר.
 • ריסרץ' סרמיד – הליפיד המושלם והאיכותי ביותר - 10 שנות מחקר נדרשו למעבדות לוריאל, כדי לשפר ולשכלל סרמיד ביו-מימטי, המקביל למעשה לסרמידים, המצויים באופן טבעי בשיער. התפקיד שלו לקשור את עצמו בין השכבות של קשקשי השיער ולהחזיר לסיב את הרכות, האחידות והחוזק. התוצאה מיידית, השיער חלק וגמיש יותר.

 

עם סדרת דיספלין, קרסטס נעה לקצב של כוריאוגרפיה מקורית לחלוטין, סיב השערה חלק ובשליטה,  השיער שומר על המראה הגולש שלו ועל תנועה חופשית. קרסטס מגשימה את החלום של עיצוב מושלם באמצעות מייבש שיער, מבלי לשנות את מבנה השערה וללא כל טיפול כימי, כשהיא משלבת: שימוש פשוט ונוח, טכנולוגיה המשלבת פרו-קרטין ביומימטי ופולימר המשנה את מעטפת השיער, עיצוב קל יותר עם מייבש שיער ושיפור באיכות העיצוב, שיפור מיידי של סיב השערה וברק יוצא דופן.

המפכה שמציגה דיספלין, היא התנועה של השיער כסטנדרט החדש למושלמות. הפרומולה יעילה בעומק השיער ושכבה החיצונית שלו וגורמת לכל מולקולה בשיער להתעורר לחיים.

 

תוצאות יוצאות דופן עם השימוש בדיספלין (במחקר שנערך על 1000 נשים ב-20 מדינות)

 • קרזול – 600 נשים אומרות כי זו בעיית השיער מספר 1 שלהן. בשגרת טיפוח של דיספלין הכוללת שמפו וספריי, הקרזול נמצא תחת שליטה ניכרת עד 72 שעות.
 • הכוח המופעל בסירוק - הסירוק קל ונוח יותר, לאחר השימוש בשמפו של דיספלין. היתרונות ניכרים עוד יותר, לאחר שימוש בשלישיית מוצרים הסדרה, הכוללים גם ספריי.
 • 94% מהנשים אומרות שעיצוב השיער באמצעות מייבש שיער קל יותר, גם לאחר 10 חפיפות*
 • 98% מהנשים אומרות שסיב השערה נראה רך וחלק יותר.

 

סדרת דיספלין -  5 מוצרים לשימוש ביתי וטיפול משלים במספרה:

 • אמבט חפיפה BAIN FLUIDEALISE נטול סולפט - השמפו הראשון של קרסטס ללא מלחים, בעל קצף עשיר, מרקם קרמי ורך וברק מוגבר. בעל פורמולה, שפותחה במיוחד לשיער שעבר טיפולים רבים, הדומה לאלו שפותחו לשמפו לתינוקות, המכבדת את שלמות סיב השערה, שנחלש כתוצאה מטיפולי צבע או החלקות. מכיל פולימר שבפעולת הציפוי שלו גורם לשינוי ומרכיב המגן על השכבה החיצונית של השיער.

התוצאה - השיער עם גימור מבריק, יפהפה וחלק מהשורשים ועד לקצוות.

תכולה: 250 מ"ל                

 • אמבט חפיפה BAIN FLUIDEALISE לכל סוגי השיער - שמפו המציג קדמה טכנולוגית משמעותית, בעל קצף עשיר המנקה את השיער ביעילות ובעדינות ומעניק לו בדיוק את המינון הנכון של הטיפוח מבלי להכביד עליו. מכיל 3 מרכיבים לטיפוח השיער: פולימר, מרכיב המשנה את פני השערה וריסרץ' סרמיד, המתאחדים ומתקנים את סיב השערה. התוצאה - שיער נקי, רך, אוורירי וקל לסירוק.

תכולה: 250 מ"ל                  

 

 • מסכה MASKERATINE  - מסכה המעניקה טיפוח עמוק לשיער, בעלת פורמולה, המכילה פולימר, המשנה את מעטפת השיער בשילוב בסיס עמילן. שילוב זה, מעניק שכבת הגנה, נפח ומרקם לסיב השערה. מכילה ריכוז גבוה של חומרים ליפידיים מזינים, פועלת בשכבה העמוקה של סיב השערה ומסייעת בתיקון נזקי השיער. מעניקה לשיער גמישות הודות למינון גבוה של חומר מרכך.

התוצאה – השיער מלא ורך להפליא ומאפשר עיצוב ללא כל התנגדות.

תכולה: 200 מ"ל                  

 

 • ספריי FLUIDISSIME - טאץ' הסיום של שגרת הטיפוח של דיספלין. מכיל פולימר, המשנה את מעטפת השיער, היוצר רשת על סיב השערה, כדי להשליט משמעת גם על הקרזול הסורר ביותר. לשימוש על שיער יבש או לח, ספריי שקוף ללא שטיפה, המפחית חיכוך, מגן על סיב השערה במהלך העיצוב ומשליט משמעת. התוצאה - עיצוב השיער באמצעות מייבש שיער הופך לקל ומהנה.      

תכולה: 150 מ"ל                  

 

הטיפול במספרה:

הטיפול במספרה אורך 45 דקות ומעניק לשיער משמעת עמידה לאורך זמן ללא שינויים כימיים**.

מחול, הוא צורת האמנות, המגלם את הרעיון של תנועה מושלמת ומהווה את הביטוי האולטימטיבי של משמעת וחן, לכן נבחרה דיאנה וישנבה, הפרימה בלרינה הנערצת מתאטרון "מרינסקי" להיות הפנים של סדרת דיספלין. דיאנה וישנבה נולדה ברוסיה וזכתה בהכרה כלל-עולמית כבלרינה הטובה ביותר בעולם בתחומי הבלט הקלאסי והמחול המודרני.

עיצובי השיער של דיאנה, נעשו בהשראת המוטיב THE MOVING SOUL, המסמל את האידיאל החדש של קרסטס של חינניות בתנועה. כמו כן, המראה של דיאנה מייצג את עיצוב השיער הנכון, הממלא את תפקידו באופן אמנותי ובדינמיות ואנרגיה בדיוק כמו הגוף עצמו.

 

*בדיקת צרכנים CUT ביום השימוש בפורטוקול שלDISCIPLINE  לשיער.

**בדיקה אינסטרומנטלית אחרי השימוש בשירות הטכני.

 

 להשיג במספרות מורשות קרסטס בלבד ובייעוץ עם מעצב השיער

טלמסר של קרסטס 1-800-301-666

 

בואו לראות את מעצב השיער המוביל עמיר מזרחי ממליץ על סדרת המוצרים בתוכנית מילון היופי בערוץ 10.

http://youtu.be/95BbacbmXUo