LANCÔME המובילה והמומחית בתחום המסקרות מציגה את גרנדיוז!

LANCÔME המובילה והמומחית בתחום המסקרות מציגה חדשנות טכנולוגית:  -  GRANDIÔSE

עידן חדש באיפור העיניים. מסקרה חדשנית בחזית הטכנולוגיה עם בסיס האפליקטור הראשון המעוצב כ- Swan-Neck™:

מסקרה מהדור החדש המשלבת מברשת בעלת זיפים עתירי טכנולוגיה עם בסיס מעוגל מהפכני לתוצאות מקצועיות בהינף יד.

לנקום, המובילה והמומחית בתחום המסקרות, יוצרת רגע חדש, הודפת את גבולות החלום והחדשנות הטכנולוגית, ומגדירה מחדש את הקודים של מוצר האיפור האהוב והנחשק - מכל הפריטים בתיק האיפור האהובים על האישה – המסקרה! מוצר יופי זה, שנשים בכל העולם מדרגות במקום הראשון, קרוב ל-70% מהנשים משתמשות בו 5 ימים בשבוע בממוצע, בשעה ששליש מהן מושחות מסקרה מדי יום ביומו[1].

חותמת האיכות ליופי

מסקרה היא המפתח לעיניים נוצצות, והכוח הייחודי שלה נובע מהתוצאות המיידיות שהיא מעניקה. מאריכה, מסלסלת, מעבה ומפרידה את הריסים כדי ליצור מראה עיניים עוצמתיות ופקוחות לרווחה, בעודה מגבירה את הזוהר שלהן ומציעה עומק אינטנסיבי.  

כעת, לאחר תהליך של מחקר ופיתוח מעבדות לנקום מציגות את גרנדיוז המייצגת פירוש חדש, חדשני ומתקדם למסקרה, ומגשימה את ציפיותיהן של הנשים עם טכניקת משיחה פשוטה לתוצאות רבות-תועלת – באמצעות תנועה אחת קלה של פרק כף היד.

"עם גרנדיוז, מעניקה לנקום לכל אישה, חסרת ניסיון באיפור או מקצוענית מנוסה, את העיניים המושכות והמפתות ביותר. עם חשיפתה של גרנדיוז, לנקום שולטת בזמן, מפשטת ומקלה את משיחת המסקרה כדי להביא את אמנות האיפור לדרגת מושלמות. עכשיו יותר מתמיד, המסקרה היא חברתה הטובה ביותר של כל אישה!", אומרת פרנסואז לימאן, מנכ"לית לנקום העולמית.

 

העיניים: נכס יופי שיש לרכוש בו מיומנות

למרות שהמסקרה מכל מוצרי האיפור היא האהובה ביותר ושכיחות השימוש בה היא הגבוהה ביותר, השימוש בה באופן מיומן הוא המאתגר ביותר. העין, עם צורתה הקעורה והמעוגלת, מכל תווי הפנים היא הרב ממדית ביותר, עם אזורים רבים שקשה להגיע אליהם. המומחים לעיניים בלנקום חקרו ובחנו את צורותיה המורכבות של העין במהלך סמינרים וסדנאות איפור; הם צפו בקפידה בנשים המשתמשות במסקרה, במטרה לזהות במדויק את הקשיים שלהן ולהציע פתרונות חסרי תקדים.                                            

סוגיה 1: "העין השנייה"

באופן כללי, קל יותר לנשים לאפר את העין המקבילה ליד המושחת את המסקרה. כאשר מושחים מסקרה על העין השנייה, לנקום הבחינה שהנשים משתמשות ב3 טכניקות, כשאף אחת מהן לא עונה על הדרישות במלואן:

  • העברת המברשת מעל האף.
  • סיבוב פרק כף היד כדי להגיע לעין השנייה.
  • שימוש ביד השנייה.

 

סוגיה 2: להגיע לכל הריסים

המבנה הכדורי של העין, על 2 הקימורים שלה, מקשה על הגישה לאזורים מסוימים:

  • ניתן לחלק את קו המתאר המעוגל של העין ל-3 אזורים (הזוית הפנימית, המרכז והזוית החיצונית). כאשר מסתכלים על 3 האזורים האלה רואים ששניים עולים והשלישי יורד.
  • מאחר שהעין עגולה, נוסף על המבנה המעוגל הראשון קיים מבנה מעוגל שני. עובדה זו משפיעה על כיוון הריסים, הפונים החוצה (בזוית הפנימית והחיצונית) או קדימה (בחלק המרכזי של העין).

 

לנקום מציגה את האפליקטור הראשון המעוצב כ-Swan-Neck

הפתרון של לנקום: מסקרה מהדור החדש המשלבת מברשת בעלת זיפים עתירי טכנולוגיה עם אפליקטור מעוגל מהפכני, המעוצב כשרביט קסמים במבנה של צוואר ברבור, עיצוב חדשני ומתקדם ביותר בעל פטנט ברישום. המבנה הקצר והמפותל של האפליקטור מתאים באופן מושלם לכל קימורי העין באמצעות תנועה אחת קלה של פרק כף היד. המברשת של גרנדיוז מתאימה במדויק לקו המתאר של העין כדי לעקוב אחר המבנה הטבעי של העין ולהגיע לכל הריסים מפינה אחת לשניה ומהשורש ועד הקצה.

עם קימור של 25°, האפליקטור מתאים גם לקווי המתאר של הפנים, כך שעצמות הלחיים, האף וקשת הגבה לא מפריעים לפעולת המשיחה – חלפו עברו להם הימים בהם נדרשו תנועות אקרובטיות של שורש כף היד כדי לאפר את שתי העיניים באופן סימטרי. כעת, ניתן להגיע לריסים בפינות הפנימיות והחיצוניות ולצפות אותם במסקרה ובכך להשיג תוצאת איפור סימטרית בשתי העיניים.

מברשת מדויקת בחזית הטכנולוגיה

עם המברשת הקצרה, מסקרת גרנדיוז מאפשרת לפורמולה להחליק על הריסים ולצפות אותם באופן אופטימאלי כבר במשיחה הראשונה. הקוטר הקטן שלה עוצב כדי להאריך ולהרים גם את הריסים הקצרים ביותר, וליצור ריסים מעוגלים ומניפת ריסים מושלמת, אחידה ומופרדת. הסיבים המפתיעים, המעוצבים כמו חצאי עלי כותרת, מאפשרים למברשת להחזיק בפורמולה באופן מושלם. הם מגיעים בשני גדלים, מסודרים כמו תפרחת פתוחה, תופסים ומצפים כל ריס וריס מהשורש ועד לקצה, ובו בזמן מפרידים כל ריס וריס באופן אופטימאלי. משיחת המסקרה מדויקת ללא הכתמת העפעף.   

הקימור הכפול של האפליקטור מאפשר לערבב באופן אוטומטי את הפורמולה בכל פעם שהבקבוק נפתח. המברשת מלטפת את הדופן הפנימית של הבקבוק מהחלק העליון לתחתון בתנועה סיבובית. כך אין תחושה שהמברשת יבשה: הפורמולה נשארת טרייה ומאפשרת משיחה קלה מהשימוש הראשון ועד לאחרון.

 

פורמולה אולטרה-שחורה ועמידה

כדי להתאים לאפליקטור ולמברשת יוצאי הדופן, מסקרת גרנדיוז דרשה פורמולה יוצאת דופן. בהתבססה על האיזון המושלם בין צבע, עמידות וטיפוח הריסים, לנקום משלבת ביצועים גבוהים וזוהר בתוך גוון אחד אולטרה-שחור. המסקרה מכילה פיגמנט אולטרה שחור המשולב עם פולימר מגביר צבע היוצרים יחד את לב הצבע השחור המרוכז והצפוף.

עם 3 פולימרים שקופים, היוצרים שכבת הגנה דקה, גמישה ובלתי נראית מבלי להקשות את הריסים, הפורמולה נשארת על הריסים לאורך זמן. המסקרה מכילה תרכובת של התמצית הבלעדית ללנקום Native Rose-Cell Extract™  (תמצית תאי בסיס של ורד) הפועלת כדי להותיר את הריסים גמישים יותר, רכים יותר ועמידים יותר, למראה ריסים עבים יותר וצפופים יותר.   

 

מסקרה יוצאת דופן בעיצוב גרנדיוזי

בין אביזר יקר ערך לכלי אמנותי, הבקבוק של גרנדיוז עם הקימורים החושניים והמפתים שלו הוא תכשיט יוקרתי המגלם מיזוג של עיצוב ויופי. הצבע השחור העמוק שלו משתנה בהדרגה לאפקט מעושן, חדשני ומסתורי כאחד. כמו קמע המעוצב מעשה ידי אמן, הורד הסמלי של לנקום מקבל עיצוב מעודן ועשיר, בבקבוק שקוף למחצה, כמו הגבעול עצמו עולה וצומח.

 

פנלופה קרוז: עיניים לוהטות

ההתגלמות המושלמת של נשיות מודרנית, ממומשת וחושנית, פנלופה קרוז היא שחקנית רבת ממדים וייחודית, עם כישרון חוצה גבולות. מרגישה בנוח הן עם ההערכה שהיא מקבלת על משחקה בסרטים איכותיים והן כשחקנית הראשית בשוברי קופות אמריקאיים, היא לא מפסיקה להפתיע עם האישיות הקורנת, הזוהרת שלה. האמא הגאה והשחקנית המוערכת הזו משלבת מודרניות, אלגנטיות וטבעיות. בתפקידה כשגרירה של לנקום, היא משאילה את העיניים העוצמתיות, הקסומות שלה למסקרת גרנדיוז, דרך עדשת המצלמה של מרט אלאס ומרקוס פיגוט.

 

[1] מקור: Consumer & Market Intelligence בדיקת שכיחות בקטגורית מוצרי קוסמטיקה 2012 – קטגורית המסקרות.

                                                                                                               

בואו לראות את איריס אגיב, מנהלת ההדרכה של לנקום, מסבירה על גרנדיוז, בתוכנית מילון היופי בערוץ 10

http://youtu.be/Abk5BEGWVqg

.