מותג השיער היוקרתי KÉRASTASE PARIS מעניק חסות לעיצובי השיער בתצוגות שבוע האופנה Gindi TLV Fashion Week 2015

מותג השיער היוקרתי KÉRASTASE PARIS מעניק חסות לעיצובי השיער  בתצוגות שבוע האופנה Gindi TLV Fashion Week 2015
 

מעצב השיער מיקי בוגנים אחראי לכל עיצובי השיער

מיקי בוגנים יעשה שימוש בסדרת מוצרי "קוטור סטיילינג" של קרסטס המציגה את הטרנדים והמוצרים המתקדמים ביותר בעיצוב השיער ומציעה עיצוב שיער יוקרתי בסטייל זוהר, מדויק ומשוחרר.

קרסטס, מותג מוצרי השיער היוקרתי המוביל בעולם, מעניק חסות לעיצובי השיער בתצוגות שבוע האופנה Gindi TLV Fashion Week 2015. מיקי בוגנים, מעצב השיער המוביל בישראל יעצב את שיערן של הדוגמניות.

במסגרת החסות יציג בוגנים, את מראות השיער בתצוגות השונות עם מוצרי קוטור סטיילינג של קרסטס, החושפים את מראות השיער הנכונים, העדכניים והעכשוויים לעונה. ידועניות הוליוודיות מייצגות כיום את "נותנות הטון", וקובעות את מגמות האופנה הבינלאומיות. קייט מוס, הדוברת האייקונית של מוצרי הסטיילינג  מייצגת את ה-IT (הדבר הנכון, העדכני והעכשווי ביותר), והתפיסה והחזון של קרסטס לייצר תמיד את המוצרים האיכותיים, העדכניים והנכונים ביותר לשיער.

בוגנים, העוקב אחר הטרנדים החמים בעולם, מאמץ אותם לדוגמניות המופיעות עם פרשנות יצירתית משלו, ויוצר מראות שיער חדשניים וייחודיים, שיעניקו לתצוגות את הטוויסט הנכון.

עיצובי השיער יעשו באמצעות סדרת מוצרי קוטור סטיילינג, המציעה את הטרנדים המתקדמים ביותר בעיצוב השיער. סדרת קוטור סטיילינג נותנת מענה לכל הדרישות המקצועיות של עיצוב שיער: פיסול, הענקת נפח, החלקה והגברת הברק.