אססי פרופסיונל משיק לראשונה במכוני היופי את: ESSIE GEL

 essie professional

משיק לראשונה במכוני היופי את :

 essie gel

The future of color

טיפול ייחודי לציפורניים של צבע וטיפול.

ג'ל לק לציפורניים בטכנולוגיית KERATIN-CARE המעניקה ברק וצבע במשך 14 ימים ומכבדת את הבריאות הטבעית של הציפורניים.

 

מותג הלקים המקצועי אססי פרופסיונל, מצטרף לטרנד הבולט בעולם היופי והטיפוח ומשיק לראשונה במכוני היופי את essie gel.

"במשך שנים, אמרתי, שלעולם לא אתעסק בלק ג'ל. בתחילה, היססתי להשיק קו מוצרי ג'ל מתוך חשש מנזק פוטנציאלי לציפורן, דבר שאני נמנעת ממנו באופן מודע. כפי שאני תמיד אומרת, אל לך להשתמש בציפורניך כבכלים." כך לדברי אסי ויינגרטן, מייסדת אססי essie)). לדבריה: "אני מאמינה בציפורניים חזקות, בריאות וטבעיות".

 essie מהווה חלק בלתי נפרד מפעילותו העולמית של קונצרן L'Oreal, המחזיק בצוותי מחקר ופיתוח בכמה יבשות. דבר אשר איפשר למייסדת, אסי ויינגרטן, לייצר נוסחת ג'ל שמטרתה הראשונה והעיקרית היא לכבד את בריאות הציפורן, דבר שנעשה באמצעות טכנולוגיה חדשה בתחום פוליש הציפורניים.

מערכת ג'ל ה-LED המקצועית הראשונה של המותג, מציעה טיפול ייחודי ומדהים של מוצר1 עם 2 תכונות: צבע וטיפול, הנוצר באמצעות טכנולוגיית keratin-care - טכנולוגיה המכבדת את הבריאות הטבעית של הציפורניים, מסייעת בהגנה על הציפורן בפני שבירה ומציעה צבע וברק מדהים למשך 14 ימים, ב-23 גוונים אייקוניים חדשים.

"אני כה גאה להציג את התוספת החדשה והמסעירה הזו למגוון מוצרי essie  המקצועיים, המייצגת לא רק קו מוצרי essie  , אלא גם משהו מלהיב יותר: יופי בלי פשרות.


 

שיק מתמשך – עמידות עם צבע וברק מושלמים

 essie professionalגאה להציג: essie-gel, מערכת ג'ל ה-LED המקצועית הראשונה .

עתיד הצבע כבר כאן. essie-gel , מערכת ג'ל חדשה וייחודית, אשר תוכננה בכדי לכבד את הבריאות הטיבעית של הציפורניים עם חומרים מזינים וחיוניים. נוסחה חדשנית זו דואגת להשאיר את הציפורניים במצב חזק ובריא גם לאחר הסרת הג'ל, ומעניקה 14 יום של צבע וברק מושלמים ויוצאים מגדר הרגיל, שנוצרו ופותחו בידי צוות המחקר והפיתוח העולמיים של L'Oreal.

הטכנולוגיה החדשה נוצרה לאחר בחינה מקיפה של תחומי העניין של הלקוחות באופן הטיפול בציפורניים ובג'ל, דבר שהראה כי הנזק הנראה לעין היה למעשה המחסום המרכזי בפני שימוש חוזר בלק הג'ל. "אני לא אוהבת את מה שזה עושה לציפורניים שלי", היה משפט שחזר שוב ושוב.

לאססי ג'ל טכנולוגיה בלעדית KERATIN CARE המכילה פרו ויטמין B5 המרכך ומרגיע את הציפורן ומסייע בשמירה על בריאות הציפורניים. בנוסף, מכילה הטכנולוגיה נגזרת של ויטמין E נוגד חמצון המגן מפני רדיקלים חופשיים.

הכוח המניע מאחורי הנוסחה הייחודית של essie היה פיתוח מוצרים המתוכננים בכדי להגן על הציפורניים ולא לקלף אותן. נוסחת ה- essie gel משאירה את הציפורניים במצב טוב, חזק ובריא גם לאחר ההסרה, דבר המבטיח הסרת המחסום בפני שימוש חוזר.

"פשוט לא האמנתי בג'ל לפני כן", לדברי אסי ויינגרטן, "כל אחת יודעת, אני אישה של ציפורניים טבעיות! חיפשתי  את הנוסחה המושלמת במשך שנים על גבי שנים, נוסחה שלא תהרוס את הציפורניים אלא, במקום זאת, תכבד את מצבן הטבעי".

המותג essie , הנו אותוריטה מובילה בנושאי צבע. המותג פיתח פלטת גוונים ייחודית של צבעי ג'ל המציעים את הסגנון, האופנה והתחכום הבלתי ניתנים לחיקוי של essie, עם 23 גוונים ייחודיים אופנתיים אשר בו בזמן גם מכבדים את הציפורניים.

טכנולוגיית essie-gel, מבטיחה חווית טיפוח מושלמת עם צבע ג'ל סופר מיוחד, המצריך ייבוש קצר המחזיק לאורך זמן. האישה של essie, בולטת מיד בשטח ובקהל האופנתי, עם נשיות נמרצת או מראה של כוכבת-רוק סוערת. גוונים מקסימים אלו - אהבה ממבט ראשון!

essie, המומחית האמריקנית למכוני ציפורניים מאז שנת 1981, נוסדה בניו-יורק סיטי בידי Essie Weingarten, הסמכות לענייני צבע. המותג essie, אהוב בזכות הגישה בעלת החזון להעניק ללק לציפורניים, שמות קליטים וחכמים שיצרו סטנדרט חדש לקטגוריה. essie הוא מותג הציפורניים המועדף על המומחיות ליופי, המעורבות בתעשייה, סלבריטאיות ונשים בעלות סטייל ביותר מ-100 מדינות בעולם. essie מחויבת לתקני בטיחות עם קו מוצרי טיפוח ציפורניים, שזכה בפרסים ויותר מ-900 גוונים נכון להיום.

 

www.essie.com


פלטת צבעי essie-gel

 

"צבע עדכני. סגנון מתוחכם. נוסחה המחזיקה מעמד לאורך זמן." - Essie

 

Essie הוא "החבר" הטוב ביותר של כל אישה. essie-gel מביא עמו בשורה חדשה, עם נוסחת הג'ל 2 ב-1 הראשונה, המעניקה מראה של צבע המחזיק מעמד לאורך זמן במערכת שלמה המכבדת את הבריאות הטבעית של הציפורניים.

 

23 סיבות לאהוב את essie-gel

essie הינו מותג אופנתי ויוקרתי המציע פלטת גוונים רחבה ונחשקת . "סמכי על Essie Weingarten שתיצור פלטת גווני ג'ל הכוללת את הסגנון והתחכום של Essie שאין שני לו החל מגווני וורוד שקופים, פסטלים בהירים מחמיאים, גווני אדום על-זמניים, גווני יין מודרניים, צבעי אפור-בז' אלגנטיים וייחודיים, ועד לגווני הכחול והירוק המודרניים והאופנתיים, 23 גוונים ייחודיים המעניקים הרגשה נקייה, נחשקת ומתוחכמת".

 

"נסי את חווית ה-essie-gel"

הדרך הטובה ביותר להבין ולחוות את ביצועי ה-essie-gel היא האפשרות לחוות אותם – מיד ראשונה.

essie הינו מותג אהוב, ידוע ומוכר מאוד ברחבי העולם המציע גוונים אופנתיים, שיקים בעלי השמות המיוחדים המציגים לראווה באמת ובתמים את אישיותם. עכשיו עם השקת טכנולוגיית ה- essie-gel, הנשים תוכלנה ליהנות מהגוונים האהובים עליהן במשך 14 יום, עם ברק מתמשך וצבע מרהיב.