חטיבת המוצרים המקצועיים

 

L'Oréal Professionnel
הבית הפריזאי לעיצוב השיער: אופנה פריזאית – טכנולוגיה והשראה. כמותג פרמיום עם הידע המקצועי הנרחב והעשיר, המוביל את הטכנולוגיה בתעשייה, לוריאל פרופסיונל הוא הבחירה הראשונה ומקור השראה למעצבי שיער ברחבי העולם המשלב מוצרים יעילים ביותר עם שירותים בלעדיים לצביעת שיער, מרקם,   ומוצרים לטיפוח השיער ועיצובו.
 

>קישור לאתר

> Facebook

> קישור לאינסטגרם

> קישור לרשימת המספרות בישראל

Kérastase
קרסטס מייצג את הטיפוח היוקרתי ביותר והמובחר ביותר לשיער, כשהוא קובע סטנדרטים חדשים למוצרים מקצועיים לטיפוח השיער המופצים במספרות מובחרות. שם מנתחים את השיער תוך תשומת לב קפדנית לכל פרט ופרט כשכל התהליך הופך לשגרת יופי יוקרתית.

מותג מקצועי אמריקאי מס' 1 בעולם, המעצים את מעצבי השיער בכל העולם עם חדשנות וחינוך זמינים ונגישים המצויים בחזית הטכנולוגיה. עם מוצרים חדשניים וחכמים, מטריקס מאפשר למעצבי השיער בכל העולם לחלוק את החלום האמריקאי ולהגשים את החלום שלהם!
>  קישור לאתר הבינלאומי
 

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

חטיבת המוצרים המקצועיים משיקה לראשונה אקדמיה בינלאומית בתל אביב שתהווה "בית" למאות מעצבי שיער ישראלים ותעניק השראה וידע מקצועי בתחום עיצוב השיער, טיפוח ואופנה.

האקדמיה החדשה מהווה מהפכה בתפיסת הרמה המקצועית של מעצבי השיער ואנשי מקצועות היופי, ברמת הקורסים והסמינרים האיכותיים והמגוונים, המוצעים לאנשי מקצוע, כל זאת בהובלתם של בכירי תחום היופי בישראל.

 

האקדמיה החדשה ממוקמת, בלב תל אביב, במתחם אורבני, שוקק ואופנתי, משתרעת על שטח של כ- 410 מ"ר. היא מחולקת ל- 4 כיתות וסדנאות מודולאריות, עם פינות להתנסות מעשית, ואולם הרצאות רחב ידיים.

בין הסמינרים המוצעים באקדמיה:

סמינר בלונד גוונים, קאט אנד קולור (גזירה וצבע), הפקות אופנה וצילום מקצועי, אומנות המכירה, ניהול צוות המספרה ועוד. האקדמיה נמצאת ברחוב החשמונאים 90 ,תל אביב.

לעוד פרטים, ניתן להכנס לאתר http://lorealacademy.co.il/