עבור לוריאל, מדע ומוצרי יופי הם שילוב של מומחיות ורגישות. תחומי המחקר והחדשנות לא מבוססים אך ורק על יצירתיות, אלא גם על הבנה של צרכי הצרכנים ועל הבנה והערכה של שוק מוצרי הקוסמטיקה עכשיו ובעתיד. 
 
צוותי המחקר והחדשנות של לוריאל מהווים קהילה רב-תרבותית הכוללת מספר גדול של דיסציפלינות (מעל 30 תחומי התמחות) בכל ענף מדעי ומגמה זו צפויה לגדול בעתיד. צוותים אלה מונעים ע"י התלהבות משותפת: המצאה ושכלול של מוצרי קוסמטיקה חדשניים בעלי ביצועים גבוהים, שתורמים למיטביות של גברים ונשים בכל העולם כולו. הם משיגים את היעדים האלה כשהם הודפים ללא הרף את הגבולות של מדעי החיים –והחומר, מבלי לשכוח לרגע מה הצרכנים שלהם רוצים.
 
המחקר והחדשנות של לוריאל מתחלקים ל-4 ענפים עיקריים: מחקר מתקדם (פיתוח ידע בתחומים המדעיים המרכזיים שקשורים לעסקים של לוריאל ויצירת מודלים להערכה מנבאה {פרדקטיבית}), מחקר יישומי (יצירת פורמולות ופיתוח רעיונות למוצרים חדשים), פיתוח (פיתוח נוסחאות לפורמולות חדשות כדי לספק למותגים מוצרים בטוחים, פורצי דרך), ותמיכה (נושאים רגולטוריים, פטנטים, סקרי צרכנים וכיו"ב). 

המחקר המתקדם
צוותי המחקר המתקדם יוצרים ומפתחים מרכיבים פעילים בני קיימא עם ביצועים מוכחים. הם מעניקים ללוריאל מוצרים חדשים ובעבודתם זו מאפשרים ללוריאל לקחת על עצמה את האתגרים של חדשנות ופיתוח בר קיימא.  

החוקרים של לוריאל מבקשים:

  •  לשפר את הידע שלהם בתחומים מדעיים רבים (ביולוגיה, ביוטכנולוגיה, ביופיזיקה, כימיה, כימיה פיזיקלית, מודלים וסימולציה...)
  • להיות פתוחים לעולם דרך מה שאנו מכנים "חדשנות פתוחה" open innovation
  • ליצור כבר בשלבים הראשונים של התהליך הביולוגי (Upstream) מודלים חדשים להערכת הבטיחות והביצועים של מרכיבים פעילים, באמצעות השימוש בכלים מגוונים ובשיטות מגוונות (מהערכה מספרית ועד עור משוחזר). 

מחקר יישומי
צוותי המחקר היישומי של לוריאל יוצרים פורמולות אב-טיפוסיות מהמרכיבים הפעילים שמגיעים מהמחקר המתקדם. הם גם בוחרים את הפורמולות מהן תפותחנה סגולות קוסמטיות חדשות או משפרים את הפורמולות הקיימות. יחד עם המחקר המתקדם, הם אחראים גם על העברת הטכנולוגיה הנכונה, הם חוקרים את התנהגות המרכיבים שנולדים בהמחקר "המקומי" או של מרכיבים עליהם המליצו ספקים של הקבוצה, כשהם מתייחסים אליהם כאל "רעיונות למוצר" product concepts. אחרי הערכה שלמה ומקיפה, הם יכולים להעביר אותם לצוותי הפיתוח. 

פיתוח
צוותי הפיתוח עובדים על פורמולות חדשות ומוודאים שהמוצרים בעלי הביצועים הטובים ביותר יגיעו לשווקים בתנאים הבטוחים ביותר הן לצרכנים והן לסביבה. הם מזרימים ללא הרף מוצרים חדשניים למותגים ומספקים להם המלצות לשימוש המבוססות על דרישות רגולטוריות ספציפיות לכל מדינה בה פועלת קבוצת לוריאל.

תמיכה
היא כוללת:

  •  הערכה אנליטית, הערכת בטיחות ויעילות גלובלית של חומרי גלם ופורמולות
  •  ידע של החוקים והתקנות השונים בנוגע לתוקף המוצר, לתקשורת, ורישום רגולטורי
  •  הגנה תעשייתית על התגליות שנעשו בתוך הקבוצה
  • ניהול משאבים (פרויקטים, צוותים, תקציבים...)
  • תובנות צרכנים

> כדי לחוות איך תיראה הקריירה שלך במחקר וחדשנות