פיתוח עסקי, מכירות וקמעונאות

המומחיות של לוריאל במכירות ובהפצה ידועה ומוכרת בכל העולם. צוותי המכירות חדורי ההתלהבות, שתמיד פתוחים לרעיונות חדשים, ממלאים תפקיד מרכזי בצמיחתם ובהצלחתם של מותגי הקבוצה.

השאיפות של לוריאל כיום, הן לכבוש שווקים בינלאומיים חדשים. הקבוצה מובילה את השוק, נמצאת בכל מסלולי ההפצה ובעלת מומחיות ייחודית במונחים של ערוצים קמעונאיים ונקודות מכירה קמעונאיות. כשאת/ה מצטרף/ת לצוותי המכירות של לוריאל את/ה משתמש/ת באנרגיה שלך וביכולות השכנוע לטובת שביעות רצון הלקוחות ובנוסף תגלה/י סביבת עבודה שמציעה שפע של מסלולי קריירה ושפע של הזדמנויות.  
 
מכירות מכסות מספר יעדים. הן דורשות מומחיות מסוימת בקשרים עם לקוחות כדי לייצג את לוריאל מול הספקים, לפתח תוכניות ללקוחות ולנהל משאים ומתנים עם השותפים שלנו. הן כוללות היבט אסטרטגי, שימוש באסטרטגיות מותג ובאסטרטגיות מכירה המבוססות על התוצאות של סקרי לקוחות וצרכנים. מכירות הן גם פונקציה בה מנהיגות היא חיונית והכרחית כדי לעודד מצוינות בקרב צוותי המכירות, לבנות את האינטראקציה הטובה ביותר עם המחלקות האחרות של הקבוצה ולפתח את כישוריהם של העובדים. המכירות מוכוונות ביצוע דרך השגת יעדי המכירות, פיתוח נתח שוק וחיזוק תדמית המותגים של הקבוצה בערוצי ההפצה השונים. 
 
> כדי לחוות איך תיראה הקריירה שלך ב-Business Development, Sales & Retail {פיתוח עסקי, מכירות וקמעונאות}