בואו נלמד: אנו משקיעים את אותה ההתלהבות הן בפיתוח העובדים שלנו והן בפיתוח המוצרים שלנו! מאחר שאנחנו תמיד שואפים למצוינות, אנחנו תמיד צעד אחד קדימה, ומטפחים את היצירתיות שלנו כדי לענות על צרכי היופי על כל צורותיו השונות והמגוונות. זה מה שצוותי "למידה לשם התפתחות" בלוריאל מציעים לך לצד כיצד להיות תקיף אל מול האתגרים העסקיים! השאיפה שלנו היא לעזור לך להגיע לפוטנציאל המלא שלך!
 
עולם מוצרי היופי משתנה ומתפתח במהירות ובקביעות, כתוצאה משינויים חברתיים. כשהסביבה הדינמית הזו מעודדת קידום פנימי והתפתחותה של קריירה ארוכת-טווח, אנו מציעים לעובדים שלנו הזדמנויות להתפתחות קבועה. 

במפעל למנהיגות
לפניך עבודה המורכבת מאתגרים, דיונים ומצבים חדשים. כשאנחנו בלוריאל מעודדים אותך להתפתח ולהתמודד עם סוג כזה של מצבים, לוריאל פועלת כמפעל אמיתי למנהיגות. כדי שתביע את מלוא הפוטנציאל שלך, אנחנו נעזור לך לשפר ולשכלל את כישורי הניהול שלך, לפתח את היכולת שלך לעבוד בסביבה בין-תרבותית ולגלות את סגנון המנהיגות והתקשורת שלך.

תתחבר/י למצוינות
מצוינות היא חלק מהדנ"א שלנו. לכן, אנו מבטיחים לחשוף אותך למומחים בינלאומיים הטובים ביותר, הן שלנו והן חיצוניים, ולהבין את הטרנדים והחידושים האחרונים. מאחר שאנחנו תמיד שואפים למצוינות, אנחנו מפתחים שותפויות אסטרטגיות עם בתי ספר למנהל עסקים ועם אוניברסיטאות ובנוסף מפתחים קשרים עם חברות עולמיות אחרות.

תפתח/י את המיומנויות העסקיות שלך
הכל מתחיל באתגרים העסקיים הראשונים! בכל מקום בו את/ה נמצא/ת, בכל מה שתעשה/י, את/ה תיהנה/י ממסלול התפתחות אישי, המותאם לצרכים שלך. לוריאל היא גם הרפתקה אנושית; כדי לעזור לך לבנות קשרים חוצי-תרבויות, 5 מרכזי הפיתוח שלנו בריו, שנחאי, דובאי, ניו יורק ופריז, מעמידים את עצמם לשיפור המיומנויות שלך. 

תתפתח/י בארגון מאתגר
למידה היא תהליך קבוע. אנו מאמינים אמונה שלמה ביכולת שלך ללמוד מרשת הקשרים העסקיים שלך, מעמיתיך לעבודה, מהמנהל שלך, מהפרויקט שלך, מהאתגרים החדשים בפניהם את/ה עומד/ת. תוך פיתוח הקריירה שלך בלוריאל, את/ה תמיד תטפח/י את היצירתיות שלך ותחדד/י את האינטואיציות שלך כדי לעמוד בפני האתגרים הכרוכים בעבודה שלנו עבור יופי חוצה-תרבויות.

המשימה של צוותי הלמידה Learning teams היא להניע את רוח הלמידה שלך באמצעות יצירת סביבה שכזו, תוך מתן כבוד לשונות של תרבויות הלמידה.   

תגלה/י פתרונות שונים
כיום, למידה היא דיגיטלית וחברתית! כיתה וירטואלית, וידיאו, פודקאסטים, שיחות ועידה, קואצ'ינג, למידה אלקטרונית... אנחנו מספקים לכל העובדים שלנו בכל העולם שירותים ופתרונות המאפשרים להם לבנות את תהליך הלמידה שלהם עצמם. בפלטפורמת "הלמידה שלי" קיימים למעלה מ-1,000 משאבי למידה מקוונים כדי לעזור לך לתכנן את מסע הלמידה שלך!

> גלה/י חלק מהזדמנויות הלמידה שאנו מציעים לטאלנטים שלנו