בוא/י לפתח את הקריירה שלך: מאחר שקריירה מקצועית נבנית לטווח ארוך, לוריאל בנתה תהליך פיתוח קריירה פשוט ויעיל ביותר, כדי לאפשר לך לקחת את השליטה על הקריירה שלך. 

לקחת חלק פעיל
בעולם משתנה, את/ה רוצה לנוע מהר, לקחת אחריות, להיות אוטונומי, לצבור ניסיון ולהראות מה את/ה יכול/ה לעשות. לוריאל נותנת לך את המשאבים להתפתח. אנחנו יודעים שיש להשלים את תהליך הפיתוח של קריירה מקצועית ולבנות אותה לטווח ארוך ואנו מאמינים שעל כל אחד ואחת מצוות העובדים שלנו לקחת חלק פעיל במסלול הקריירה שלו/ה.

כלים ברורים ופשוטים
לכן, בנינו תהליך פיתוח קריירה פשוט ויעיל המבוסס על הערכה שנתית של הטאלנט אשר מאפשרת לנו לזהות ולפתח פוטנציאל. התפקיד של כל אחד בתהליך הזה, מהמנהל הישיר ועד לצוות משאבי אנוש והעובד/ת עצמו/ה, מוגדר בבירור. יתרה מזאת, התהליך מבוסס על השימוש בכלים פשוטים המשותפים לכל אחד ואחת בקבוצה.
 

ההתפתחות האישית שלך
אנחנו לא חושבים שיש דרך ייחודית אחת לפתח את הקריירה שלך, אלא שלוש.

  •  התנסות

עבודה על קטגוריה חדשה או מותג חדש, התנסות בתחום התמחות אחר אבל באותו התפקיד, שינוי תפקיד, הכשרתך, עבודה עם ערוצי הפצה חדשים, לגלות שוק חדש הודות לניידות בינלאומית, לקחת חלק בפרויקט רוחבי, ניהול צוותים: כל ההתנסויות האלו מאד מלמדות ותורמות להתקדמות שלך. 

  • חינוך

רכישת ידע חדש ותרגול המיומנויות שלך, בסביבה בטוחה, הם עוד דרכים להתקדם.

  •  חשיפה

אינטראקציה עם שותפים אחרים, ברמות שונות, להשכיל מעצותיהם ומנסיונם גם הם תורמים להתפתחות שלך. כמו כן, באפשרותך להתנסות בקואצ'ינג, כדי לעזור לך לנתח את האפשרויות הטובות ביותר ולנסח מחדש את המטרות ואת היכולות שלך.