תכנית ההזדמנות הגלובלית של לוריאל L’Oréal’s Global Opportunity Programme פתוחה לסטודנטים ולבוגרים צעירים המעוניינים בקריירה בינלאומית. היא מכשירה את מנהיגי העתיד לפתח את הפוטנציאל שלהם ומגבירה את המיומנויות הבין-תרבותיות שלהם.
 
מעוניין/ת בטעימה ראשונה של עבודה בחו"ל? רוצה לפתח את המיומנויות שלך בסביבה מאתגרת? רוצה לעבוד בצוות יזמים אנרגטי ותובעני? לא פוחד/ת מאתגרים? אם התשובה שלך היא כן, התוכנית שלנוGlobal Opportunity Programme מתאימה לך מאד. אנחנו מחויבים לפתח אנשים טובים ומוכשרים {טאלנטים} בעלי פוטנציאל גבוה, כמוך, להיות מנהלים בעתיד, מנהלים עם ראש פתוח, סקרנים שיכולים להסתגל לתרבויות אחרות כך שתוכל/י לעזור לתפור את המותגים הבינלאומיים שלנו ואת המודל העסקי שלנו לצרכים המקומיים. ההצטרפות לתוכנית שלנו Global Opportunity Programme היא הדחיפה המוקדמת הטובה ביותר שאת/ה יכול/ה לתת לקריירה הבינלאומית שלך בשלביה הראשונים.
 
אנחנו מציעים שני מודלים של הזדמנויות:
 
התמחות בינלאומית: אנחנו מציעים לך כיום הזדמנות לקחת על עצמך התמחות מעשית בכל אחת מהמחלקות השונות של לוריאל, בכל מדינה ועבור כל מותג; התמחות שיכולה להוביל להזדמנות למשרה...
VIE: לכל בוגר/ת צעיר/ה בעל/ת דרכון אירופאי, VIE (Volunteer for International Experience) {להתנדב כדי לקבל ניסיון בינלאומי} היא הזדמנות לעבוד 12 עד 18 חודשים באחת מחברות הבת שלנו בחו"ל במימון, שיווק, בתחום הדיגיטלי Digital, תפעול Operations, משאבי אנוש, תקשורת או מחקר. אם את/ה רוצה לגלות את העולם ולתרום להתפתחות שלנו בשווקים אחרים, התוכנית הזו היא בשבילך.